betclic

Waldemar Fornalik: Realia są dla nas trudne

Ostatnia aktualizacja: 17/12/16 11:51, Komentarzy: 0

0
0
Fot. MediaPictures.pl / Shutterstock.com

Ruch Chorzów pokonał u siebie Wisłę Kraków 1:0 w piątkowym meczu LOTTO Ekstraklasy. - Wszyscy bardzo cieszymy się z tego zwycięstwa - powiedział Waldemar Fornalik, trener „Niebieskich”, cytowany przez klubową oficjalną stronę internetową.

- Zagraliśmy solidny mecz. Pierwsza połowa to była lekcja szachów, obydwie drużyny podeszły do siebie z respektem. Druga część spotkania była taką, jaką chcielibyśmy częściej oglądać, były sytuacje, zdobyliśmy bramkę - stwierdził szkoleniowiec drużyny z Cichej.

- Było widać już w poprzednich dwóch meczach, że wielu zawodników, o których wcześniej mówiłem, że mieli przerwę w treningach, niestabilną formę, czy późno do nas dołączyli, zaczęło funkcjonować tak, jak byśmy sobie tego życzyli. Myślę, że gdybyśmy byli w takiej dyspozycji jak w tym meczu, wiele spotkań przegranych jedną bramką udałoby się przynajmniej zremisować - przyznał.

- Jest jeszcze jedna kwestia. Wiele się działo wokół klubu tej jesieni, tego roku. To ma wpływ na postawę drużyny. Niech to nie zabrzmi jak usprawiedliwienie, ale trzeba zdać sobie sprawę z tego, że realia są dla nas czasami trudne, robimy wszystko, co możemy, żeby drużyna prezentowała się najlepiej jak potrafi - podkreślił Fornalik.

Jego podopieczni zajmują przedostatnie miejsce w ligowej tabeli z 20 punktami na koncie. Wyprzedzić ich może Górnik Łęczna, który musiałby wygrać w Warszawie z Legią. „Niebiescy” w następnej kolejce zagrają 10 lutego u siebie z Cracovią.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!

Tabela