betclic

Waldemar Fornalik: To dla nas jakiś wynik

Ostatnia aktualizacja: 30/10/16 13:25, Komentarzy: 0

0
0
Fot. asinfo

- To był ciekawy, dobry mecz. W pierwszej połowie nasza gra nie wyglądała najgorzej. Zdobyliśmy bramkę, prowadziliśmy - powiedział Waldemar Fornalik, trener Ruchu Chorzów, po przegranej z Pogonią w Szczecinie 1:2, cytowany przez klubową oficjalną stronę internetową.

- Ważnym momentem był ten pierwszy stracony gol, on napędził drużynę Pogoni. W drugiej połowie to gospodarze dyktowali warunki. Mieliśmy problem z dochodzeniem do sytuacji bramkowych, mimo że graliśmy dwójką napastników - przyznał trener drużyny z Cichej.

- Zawodnicy Pogoni prezentowali się bardzo dobrze. Trafiliśmy na okres dobrej gry "Portowców" i przegraliśmy 1:2. To dla nas jakiś fatalny wynik, bo już któryś mecz w tym sezonie przegrywamy w takim stosunku - przyznał.

- Były też jednak plusy, choćby kolejna bramka Jarka Niezgody. Musimy to wszystko przeanalizować, zmobilizować się do następnego meczu i staranie się do niego przygotować. Zagramy z Lechem przed własną publicznością i będziemy chcieli za wszelką cenę wygrać - zakończył Fornalik.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!

Tabela