Błąd Neuera i Niemcy przegrywają z Francją 0:2!

Ostatnia aktualizacja: 07/07/16 20:00, Komentarzy: 35

8
35

Dziś poznamy rywala Portugalii w finale mistrzostw Europy. W półfinale mierzą się reprezentacja Niemiec oraz gospodarze - Francuzi.

Ci pierwszy w 1/4 finału ograli Włochów, którzy wcześniej wyeliminowali broniącą tytułu Hiszpanię. Z kolei Francuzi rozbili Islandię 5:2, ale nikt nie ma wątpliwości, że to dzisiejszy mecz pokaże ich prawdziwą siłę.

Już w 7 minucie Francuzi mieli doskonałą okazję do zdobycia gola, ale strzał Griezmanna świetnie obronił Neuer.

Kolejne minuty należały jednak do Niemców, którzy raz po raz stwarzali zagrożenie pod bramką Llorisa. Ostatecznie bramkę zdobyli Francuzi, którzy w doliczonym czasie pierwszej połowy wykorzystali rzut karny. Skutecznym egzekutorem okazał się Griezmann.

W pierwszej połowie gole już nie padły, po wznowieniu Niemcy próbowali odrobić straty i przeważali. W 61 minucie Mustafi zastąpił kontuzjowanego Boatenga.

W 72 minucie Neuer wybił piłkę prosto pod nogi Griezmanna i ten dołożył drugie trafienie dla Trójkolorowych.

A oto składy, w jakich rozpoczną oba zespoły:

Francja: Lloris, Sagna, Koscielny, Umtiti, Evra, Pogba, Matuidi, Payet, Sissoko, Griezmann, Giroud

Niemcy: Neuer; Kimmich, Howedes, Boateng, Hector; Can, Schweinsteiger, Kroos; Draxler, Ozil, Muller.
Źródło: własne/Twitter
niggis96
Zarejestrowany od: 155 dni
Ilość komentarzy: 105
Oceny: +613
Chelsea Londyn Manchester United Francja Borussia Dortmund Niemcy Juventus Turyn Polska Real Madryt
07.07.2016 / 23:46:45
Neuer ma czasem takie dziwne wyjścia dzis miał słabszy mecz a ten karny to jakies nieporozumienie
07.07.2016 / 22:50:00
Borek ciota poprawnosc polityczna, "jak sedzia gwizdnal to znaczy, ze tak bylo". Za to szacun dla hajto - mowi jak jest, nie pierdzieli sie w komentarzach.

07.07.2016 / 22:44:44
Gdyby sedzia z tym karnym nie zjebal (pierwszy raz sie z hajto zgadzalem - francuzowi reki by nie gwizdnal), niemcy by se spokojnie grali swoje i w koncu by cos wpadlo, a tak musieli podkrecic tempo, atakowac cala druzyna i odslonic sie z tylu. Z tego tez powodu byl ten blad przy drugiej bramce :(
ene_jota
Zarejestrowany od: 177 dni
Oceny: +1
Chelsea Londyn Manchester City AC Milan FC Barcelona
07.07.2016 / 22:41:37
NIE MA KURWA SZANS ŻEBY PORTUGALIA TEGO NIE WYGRAŁA I STAWIAM NA NICH HAJS PRZYNAJMNIEJ COŚ Z TEGO BĘDĘ MIAŁ!!! KURWA NIE POGODZĘ SIĘ Z TYM!!!
07.07.2016 / 22:36:27
Pierdole taki turniej. Polacy odpadli, francuskie chuje dostaja w prezencie final od tego wloskiego zjeba. Jak jedna decyzja moze spierdolic odbior calego turnieju. Teraz wszyscy beda mowic, ze platini posmarowal, a gospodarzom pomagaja sciany i...pewnie beda mielli racje
07.07.2016 / 22:28:48
A jednak sędzia nie wytrzymuje ciśnienia... Tego się obawiałem najbardziej.. Ten gość nie podyktował karnego w1/2 LM w tym roku za rękę w pól karnym- 1,5m, tylko wolny pół metra sprzed pola karnego.. Evra zagrał barkiem i wszystko na ten temat.. W tych mistrzostwach niestety ale nie wygrają Ci co najlepiej będą grać w piłkę..
laola
Zarejestrowany od: 906 dni
Ilość komentarzy: 782
Oceny: +8489
Polska
07.07.2016 / 22:03:12
Gdzie ci co się spuszczali nad fenomenalną Francją? Grają tak samo jak przez cały turniej czyli jedną wielką chujoze, tylko dopiero Niemcy to obniżyli. Ale jak wiadomo z sędziami się nie wygra choćby było się kilka klas lepszym zespołem
Delfinek
Zarejestrowany od: 329 dni
Ilość komentarzy: 1094
Oceny: -4784
Brazylia Chelsea Londyn Anglia Olympique Marsylia Bayern Monachium AC Milan Lech Poznań Cracovia Arka Gdynia Porto
07.07.2016 / 22:04:49
Pan Marciniak się spisywał bez zarzutu ale po co go dawać:)
07.07.2016 / 21:57:31
Szkoda, że sędzia nie dostosował się do poziomu meczu... To ten sam gość który w 1/2 LM w tym roku nie gwizdnął karnego za rękę Atletico - 1,5m w pól karnym, dyktując wolnego pół metra przed polem karnym.. Evra zagrał barkiem.. Wszystko na ten temat. Dominacja Niemców bez dyskusji... Niestety, w tych mistrzostwach nie wygrywa prawdziwy futbol..
Delfinek
07.07.2016 / 22:03:24
Bo wiedzieli kogo mają przekupić :) Mamy dobrego sędziego Pana Marciniaka ale po co dać mu szanse? bo nie chciał się sprzedać.
Delfinek
07.07.2016 / 21:51:37
Karny z dupy. Jak Francja ma tak zdobywać mistrzostwo to ja dziękuje. Nawet jakby Polska grała w finale to sędziowie by pomogli Francuzikom :) Platini ile posmarował śmiech na sali.
Delfinek
07.07.2016 / 21:53:24
Zauważcie, że Francja w tym meczu nic nie gra. Po co ma grać jak sędzia pomoże.
dawidinho
Zarejestrowany od: 1067 dni
Ilość komentarzy: 7849
Oceny: +45977
Borussia Dortmund
07.07.2016 / 21:49:19
Mógł dać i w końcu dał! Żiru tez mógł dać...
Vilgefortz
Zarejestrowany od: 181 dni
Ilość komentarzy: 244
Oceny: -3948
Manchester United Real Madryt Real Madrid II Hiszpania
07.07.2016 / 20:43:21
Niemcy wygrajo bo majo w składzie hipermastera Kroosa co jest najlepszym pomocnikiem świata i dopierdzieli czarnuchów.
07.07.2016 / 20:33:20
Ciężko ocenić kto ma większe szanse, mecz będzie równy ktoś wygra przez detale..