betclic

Wasielewski w kadrze pierwszej drużyny Lecha

Ostatnia aktualizacja: 10/09/16 17:26, Komentarzy: 3

0
3
Fot. lechpoznan.pl

- Chwaliłem nie tylko młodych zawodników, ale także tych doświadczonych. Poza Pawłem Tomczykiem i Marcinem Wasielewskim było trzech innych, którzy przyzwoicie zaprezentowali się podczas treningów - mówi trener poznańskiego Lecha Nenad Bjelica.

Podczas przerwy reprezentacyjnej, kilku zawodników z drugiego zespołu Kolejorza i juniora starszego otrzymało szansę odbycia treningów z pierwszą drużyną. Jak na razie tylko jeden z nich wywalczył sobie miejsce w kadrze poznanian na stałe.

- Marcin Wasielewski pozostanie w kadrze pierwszej drużyny i nadal będzie z nami trenować. Dzięki temu zyskujemy czwartego bocznego obrońcę. Będzie rywalizować z Kadarem, Kędziorą oraz Gumnym o miejsce w składzie. To bardzo dobrze przygotowany fizycznie zawodnik, który ciężko pracuje i walczy na boisku. Jest bardzo uniwersalny. Może grać na pozycji bocznego obrońcy i skrzydłowego - przekonuje chorwacki szkoleniowiec w rozmowie z oficjalną witryną ekipy z Wielkopolski. 

Bjelica nie ukrywał także radości z faktu, iż Dawid Kownacki wyzdrowiał po ostatnio przebytej chorobie. Bjelica otwarcie przyznaje, że sporo oczekuje od młodego napastnika Kolejorza.

- Spodziewam się, że Dawid zagra świetny sezon i pokaże na co go stać. Mam wielkie oczekiwania wobec tego zawodnika. Bardzo mi odpowiada jego styl gry. Musi solidnie pracować na treningach. Ciężka praca w połączeniu z jego talentem może dać pozytywny efekt, na który bardzo liczę - kończy swoją wypowiedź trener.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz
Junior starszy
Scorer
Zarejestrowany od: 1069 dni
Ilość komentarzy: 57
Oceny: +750
Kibicuje:
Manchester United Polska
10.09.2016 / 17:45:46
Marcin Wasielewski?
Czy tylko ja o czymś nie wiem?
Junior starszy
Niviuk
Zarejestrowany od: 714 dni
Ilość komentarzy: 115
Oceny: +1142
Kibicuje:
Bayern Monachium Juventus Turyn Polska
12.09.2016 / 07:15:17
Wystarczy przeczytać tekst ze zrozumieniem. Nie jednemu psu burek na imię.
Junior starszy
Scorer
Zarejestrowany od: 1069 dni
Ilość komentarzy: 57
Oceny: +750
Kibicuje:
Manchester United Polska
13.09.2016 / 13:17:11
Racja:

http://www.lechpoznan.pl/rezerwy,12,marcin-wasielewski,48,zawodnik.html