Wasilewski strzela Tottenhamowi [VIDEO]

Ostatnia aktualizacja: 10/01/16 19:07, Komentarzy: 15

43
15

Tottenham Horspur zremisował u siebie z Leicester City 2:2 (1:1) w czwartym niedzielnym spotkaniu 1/32 finału Pucharu Anglii.

Na White Hart Lane w składzie gości cały mecz zaliczył Marcin Wasilewski. Polski obrońca w dziewiętnastej minucie gry zdobył wyrównującego gola. Cztery minuty wcześniej ujrzał żółtą kartkę.

Prowadzenie gospodarzom już w ósmej minucie gry dał celnym strzałem Duńczyk Christian Eriksen. Drugiego gola "Lisy" zdobyły natomiast trzy minuty po przerwie, kiedy to broniącego w tym dniu między słupkami "Kogutów" Holendra Michela Vorma zaskoczył Japończyk Shinji Okazaki.

Remis stołecznej drużynie uratował dwie minuty przed końcem Harry Kane, wykorzystując rzut karny. Powtórzony mecz odbędzie się na King Power Stadium w Leicester.