Wasilewski wykorzystał karnego, Leicester wygrało z mistrzem Szkocji

Ostatnia aktualizacja: 24/07/16 07:19, Komentarzy: 1

0
1

Piłkarze Leicester City pokonali po rzutach karnych Celtic Glasgow 6:5 w sobotnim spotkaniu International Champions Cup. Po 90 minutach gry był remis 1:1.

Prowadzenie dla mistrzów Anglii uzyskał minutę po przerwie Algierczyk Riyad Mahrez. Wyrównał niespełna kwadrans potem Irlandczyk Eoghan O'Connell.

Trzy minuty później na murawie pojawił się Marcin Wasilewski. Były reprezentant Polski zmienił Wesa Morgana i w konkursie "jedenastek" wykorzystał swoją próbę. O sukcesie "Lisów" zdecydowało pudło Jamesa Forresta w szóstej serii rzutów karnych.

* * * * * *
Leicester City - Celtic Glasgow 1:1 (0:0), karne 6:5.
Bramki: O'Connell 59 - Mahrez 46.
Rzuty karne wykorzystane: Fuchs, Wasilewski, Drinkwater, Chilwell, Okazaki, Amartey - Ciftci, Johansen, Allan, O'Connell, Christie.
Rzut karny niewykorzystane: Forrest.