betclic

Wawrzyniak: Chciałem już jeździć w PGE Ekstralidze

Ostatnia aktualizacja: 25/11/16 08:00, Komentarzy: 0

0
0
Fot. Shutterstock

Dawid Wawrzyniak jesienią dołączył do zespołu MRGARDEN GKM Grudziądz i jest w pełni świadomy wyzwania, jakie stawiają przed nim rozgrywki na najwyższym szczeblu.

- Chciałem już jeździć w PGE Ekstralidze. Przede mną jeszcze trzy lata w wieku juniora i uważam, że jest to już najlepszy moment, by spróbować swoich sił w najlepszej lidze - przyznał wychowanek Startu Gniezno w rozmowie z oficjalną stroną klubu z Grudziądza.

- W Ekstralidze nie ma już łatwych spotkań. Pierwszy sezon w Grudziądzu z pewnością będzie dla mnie ciężki - podkreślił Wawrzyniak, z którym o dwa miejsce w składzie walczyć będą Mateusz Rujner, Mike Trzensiok i Kamil Wieczorek.

- W drużynie jest łącznie czwórka juniorów i zapewne każdy z nas będzie chciał znaleźć się w składzie na ligowy mecz. Zapowiada to zaciętą rywalizację między nami na treningu - stwierdził wychowanek wielkopolskich "Orłów".

- Szykuje się bardzo ciężka zima. Chciałbym też trochę schudnąć, bo na pewno pomogłoby mi to w osiąganiu dobrych wyników. Mamy bardzo mocną drużynę. Jesteśmy grupą ambitnych zawodników i będziemy walczyć o jak najwyższe cele - zakończył nowy żużlowiec GKM-u.

(za gkm.grudziadz.net)
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!