betclic

Wawrzyniak: Dobra pozycja w lidze - ten cel jest dla nas ciągle aktualny

Ostatnia aktualizacja: 24/09/16 17:35, Komentarzy: 1

0
1
Fot. Tomasz Bidermann/Shutterstock

- Z jednego celu, jakim jest zdobycie Pucharu Polski, musimy w tym sezonie zrezygnować, ale drugi - dobra pozycja w lidze jest aktualny. Dlatego chcemy wygrać w sobotę z Ruchem Chorzów i chcielibyśmy, żeby to zwycięstwo było przekonujące - mówi przed pojedynkiem z Niebieskimi obrońca Lechii Gdańsk, Jakub Wawrzyniak.

Biało-Zieloni zagrają z Ruchem nie tylko o zwycięstwo, ale także rehabilitację w oczach kibiców za środową porażkę w Pucharze Polski z Puszczą Niepołomice.

- Na pewno jest nam po tym meczu wstyd, bo graliśmy z zespołem, występującym na co dzień w drugiej lidze, więc powinniśmy to spotkanie wygrać zdecydowanie. Przyznam szczerze, że takiej porażki w mojej dotychczasowej karierze jeszcze nie doznałem - podkreśla Wawrzyniak w rozmowie z oficjalną stroną gdańszczan.- Cieszymy się, że okazja do zrehabilitowania się przypada już w sobotę. Z jednego celu, jakim jest zdobycie Pucharu Polski, musimy w tym sezonie zrezygnować, ale drugi - dobra pozycja w lidze jest aktualny. Dlatego chcemy wygrać w sobotę z Ruchem Chorzów i chcielibyśmy, żeby to zwycięstwo było przekonujące - dodaje obrońca. 

- Wiemy, że widowiskową grą w poprzedniej rundzie rozbudziliśmy apetyty i teraz każdy oczekuje od nas tego, że będziemy wygrywać efektownie w każdym meczu. Dla niektórych nasza wygrana 1:0 z Cracovią na wyjeździe po dobrej grze to też było za mało. Na pewno to cieszy, że wymagania wobec nas są wysokie, bo oznacza to, że dostrzega się w nas duży potencjał. Zdajemy sobie sprawę, że choć mamy na koncie 19 punktów, to nasza gra nie jest idealna i mogłaby być zdecydowanie lepsza. Bardzo chcielibyśmy wygrać przekonująco i pracujemy nad tym, aby tak było. Bardzo chciałbym, żeby takie zwycięstwo przyszło już w sobotę z Ruchem - zakończył Wawrzyniak.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz
Kapitan
Poncjusz
Zarejestrowany od: 343 dni
Ilość komentarzy: 7538
Oceny: +21366
Kibicuje:
Manchester United Legia Warszawa Polska
25.09.2016 / 07:56:01
No co.....wygrana.