betclic

Wawrzyniak: Liczę, że w nowym sezonie osiągniemy sukces

Ostatnia aktualizacja: 12/07/16 12:33, Komentarzy: 0

0
0
Fot. MediaPictures.pl / Shutterstock.com

W poniedziałek treningi z Lechią Gdańsk wznowił Jakub Wawrzyniak, który wrócił do Gdańska po urlopie po turnieju Euro 2016 we Francji. - Cieszę się, że dołączyłem do kolegów i mogę przygotowywać się do pierwszego meczu w nowym sezonie Ekstraklasy - przyznał obrońca Biało-Zielonych w rozmowie z oficjalną witryną drużyny.

Wawrzyniak wraz z reprezentacją Polski uczestniczył w turnieju finałowym mistrzostw Europy, który odbył się we Francji. Biało-Czerwoni doszli w nim do ćwierćfinału, w którym odpadli z późniejszym mistrzem Starego Kontynentu - Portugalią. Po zakończeniu udziału podopiecznych Adama Nawałki w Euro 2016 Wawrzyniak, wraz z drugim piłkarzem Lechii w reprezentacji Polski Sławomirem Peszką, otrzymali od trenera Piotra Nowaka czas na urlop.

W poniedziałek obrońca treningi z drużyną i przygotowuje się z drużyną do nowego sezonu Ekstraklasy, który rozpoczyna się w piątek. Tego dnia Biało-Zieloni zmierzą się z Wisłą Płock.

- Cieszę się, że dołączyłem do kolegów i mogę przygotowywać się do naszego pierwszego meczu w nowych rozgrywkach - przyznał sam zainteresowany. - Liczę, że w nowym sezonie dostarczymy naszym kibicom mnóstwo emocji, a przede wszystkim osiągniemy sukces, na który wszyscy w Gdańsku tak bardzo czekamy.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!

Tabela