betclic

Wawrzyniak wznowił treningi z kadrą. "Moim celem jest wyjazd na Euro"

Ostatnia aktualizacja: 25/05/16 10:42, Komentarzy: 1

0
1
Fot. MediaPictures.pl / Shutterstock.com

Piłkarska reprezentacja Polski, która przebywa na zgrupowaniu w Arłamowie, rozpoczęła drugi etap przygotowań do zbliżającego się Euro. Treningi z resztą kadrowiczów wznowił obrońca Lechii Gdańsk Jakub Wawrzyniak - czytamy na oficjalnej stronie gdańszczan.

Wawrzyniak nie mógł uczestniczyć we wszystkich zajęciach, jakie reprezentanci Polski wykonywali podczas pierwszego obozu w Juracie. Obrońca Biało-Zielonych zmagał się bowiem z urazem pięty, jakiego doznał podczas ostatniego ligowego spotkania z Cracovią i mógł trenować jedynie indywidualnie. W Arłamowie Wawrzyniak mógł już dołączyć do reszty zespołu.

- Wreszcie mogłem potrenować z piłką, na co czekałem bardzo długo. Na szczęście z moją nogą jest już w wszystko w porządku - mówi Wawrzyniak, który na zgrupowaniu w Bieszczadach walczy o znalezienie się w 23-osobowej kadrze, która w czerwcu poleci do Francji na turniej finałowy Euro 2016. - Jesteśmy na ostatniej prostej w przygotowaniach do mistrzostw Europy i moim celem, podobnie jak każdego z nas na zgrupowaniu w Arłamowie, jest wyjazd na Euro. Mam nadzieję, że uda mi się mój cel zrealizować, nad czym będę pracować każdego dnia - dodał doświadczony zawodnik cytowany przez lechia.pl.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz
Senior
Behaviorakles
Zarejestrowany od: 630 dni
Ilość komentarzy: 723
Oceny: +658
Kibicuje:
Polska FC Barcelona
25.05.2016 / 21:53:55
No a jak Wawrzyn w twoich oczach widać gen zwycięstwa! Legendo! x]