betclic

Wdowczyk: Chcemy wygrać grupę spadkową

Ostatnia aktualizacja: 09/05/16 21:42, Komentarzy: 1

0
1
Fot. asinfo

Możemy być zadowoleni z postawy zespołu i ze zrealizowanego celu, jakim było utrzymanie się w lidze. Do końca mamy jeszcze dwa spotkania, które również traktujemy bardzo poważnie – powiedział na konferencji prasowej przed wtorkowym meczem ze Śląskiem Wrocław trener Wisły Kraków, Dariusz Wdowczyk. 

Biała Gwiazda po 35. kolejkach zajmuje w tabeli grupy spadkowej pierwsze miejsce i jest już pewna w stu procentach utrzymania. Jak do tej pory ekipa ze stolicy Małopolski zgromadziła na swoim koncie dwadzieścia osiem punktów.

Możemy być zadowoleni z postawy zespołu i ze zrealizowanego celu, jakim było utrzymanie się w lidze. Do końca mamy jeszcze dwa spotkania, które również traktujemy bardzo poważnie. Chcemy wygrać swoją grupę, chociaż jest to mało satysfakcjonujące dla naszych kibiców – przyznał Dariusz Wdowczyk, cytowany przez "wisla.krakow.pl".

Sytuacja w drużynie nie ulega zmianie, nie ma problemów zdrowotnych, a do tego dochodzi wręcz cudowne uzdrowienie Rafała Pietrzaka, który wraca do czołowej osiemnastki zamiast Guerriera. Jest w osiemnastce także Krystian Kujawa. Chciałbym, aby w pewnym momencie wszedł na boisko – zaznaczył były opiekun Pogoni Szczecin.

Wisła musi walczyć o mistrzostwo Polski. Trzeba wzmocnić zespół na niektórych pozycjach. Rozmawiałem o tym z właścicielem. Kolejne spotkanie, bardziej szczegółowe, jest już zaplanowane. Myślimy o przyszłości drużyny i o tym, w kontekście jakich pozycji polityka transferowa powinna być prowadzona – dodał.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz
Kapitan
Jerry 2
Zarejestrowany od: 1364 dni
Ilość komentarzy: 8133
Oceny: -8820
10.05.2016 / 00:45:08
Ale bredzi bez sensu,Wisla i mistrzostwo Polski.Przeciez te kaleki malo nie spadly z ligi.No chyba ze "Fryzjer" pomoze.

Tabela