betclic

Wdowczyk: Cieszę się, że wydostaliśmy się z ostatniego miejsca

Ostatnia aktualizacja: 22/10/16 08:27, Komentarzy: 0

0
0
Fot. MediaPictures.pl / Shutterstock.com

W piątkowy wieczór krakowska Wisła pokonała Bruk-Bet Termalicę Nieciecza 2:0 i opuściła ostatnie miejsce w tabeli. Zadowolenia po meczu nie ukrywał opiekun Białej Gwiazdy, Dariusz Wdowczyk.

- Bardzo cieszy mnie to, że wydostaliśmy się z ostatniego miejsca, lecz wszyscy wiemy, że różnice w tabeli są bardzo małe i każdy mecz może nas wywindować w górę bądź sprawić, że zostaniemy z tyłu tabeli. Na razie mamy dobrą passę, chcemy ją podtrzymać i iść w kierunku, który obraliśmy - przyznał po ostatnim gwizdku sędziego Wdowczyk cytowany przez oficjalną witrynę drużyny.

- Miło się spotykać po wygranym meczu. Nie było to dla nas łatwe spotkanie. Termalica broniła w dziesięciu zawodników, a my byliśmy cierpliwi, konstruowaliśmy swoje akcje, stwarzaliśmy sobie sytuacje - i było ich więcej niż u rywala. Cieszy mnie to, że zagraliśmy na zero z tyłu i nie dopuściliśmy rywala do tego, by mógł nam poważnie zagrozić. Było to dobre spotkanie w wykonaniu naszej drużyny z niełatwym rywalem, cieszę się z tego niezmiernie
- podkreślił trener.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!

Tabela