betclic

Wdowczyk: Górnik bazował na gapiostwie naszych piłkarzy

Ostatnia aktualizacja: 21/04/16 09:19, Komentarzy: 0

0
0
Fot. ASInfo

Trener Wisły Kraków Dariusz Wdowczyk po zwycięstwie w Łęcznej z Górnikiem 3:0 chwalił swoich podopiecznych za cierpliwość i determinację.

- Bardzo cieszą mnie trzy punkty i postawa zespołu. Trudno było się przebijać przez dziesięciu zawodników rywala. Ale byliśmy cierpliwi i zdyscyplinowani - podkreślił Wdowczyk, cytowany przez oficjalną stronę Wisły Kraków.

- Stwarzaliśmy sobie sytuacje. Może nie było ich dużo, ale to my prowadziliśmy grę. Gratuluję moim zawodnikom postawy. Przebiliśmy się przez obronę Górnika Łęczna, choć było to trudne, stąd radość z trzech punktów jest podwójna - przyznał opiekun "Białej Gwiazdy", która umocniła się na prowadzeniu w grupie spadkowej.

- To, że udało się zagrać na zero z tyłu, cieszy dodatkowo. Akcje Górnika bazowały czasem na naszym gapiostwie, stracie piłki czy braku zdecydowania w przerywaniu ataków przeciwnika, choć nie było ich tak wiele - podsumował Wdowczyk.

Trzynastokrotni mistrzowie Polski w najbliższy poniedziałek podejmują przed własną publicznością Termalikę Bruk-Bet Nieciecza. "Słoniki" mają aktualnie pięć punktów przewagi nad strefą spadkową.

(za wisla.krakow.pl)
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!