betclic

Wdowczyk: Lech jest silnym zespołem

Ostatnia aktualizacja: 24/10/16 13:19, Komentarzy: 1

1
1
Fot. MediaPictures.pl / Shutterstock.com

- Jesteśmy już niedaleko spotkania finałowego. Zdajemy sobie sprawę, że wracamy do Poznania na trudny teren. To już inna specyfika, jak w europejskich pucharach, najlepiej nie stracić bramki na wyjeździe - powiedział Dariusz Wdowczyk, cytowany przez oficjalną stronę Wisły Kraków.

We wtorek Wisła Kraków zagra na wyjeździe z Lechem Poznań w pierwszym meczu 1/4 finału Pucharu Polski. Dla "Białej Gwiazdy" triumf w tych rozgrywkach jest w bieżącym sezonie bardzo ważny.

- Czeka nas dwumecz. Jesteśmy już niedaleko spotkania finałowego. Zdajemy sobie sprawę, że wracamy do Poznania na trudny teren. To już inna specyfika, jak w europejskich pucharach, najlepiej nie stracić bramki na wyjeździe, a jeśli się uda to zaatakować i coś strzelić, co daje przewagę przed rewanżem. Ale jesteśmy świadomi tego, że Lech jest silnym zespołem. Ostatnio z Legią na Łazienkowskiej bardzo solidnie grali. Sądzę, że podrażnieni niezasłużoną porażką z Legią będą chcieli się odbudować - ocenił Wdowczyk przed meczem z Lechem.

Obie drużyny zagrały ze sobą w ramach 12. kolejki LOTTO Ekstraklasy. Wówczas w Poznaniu padł remis 1:1.

W 1/16 finału krakowski klub wyeliminował z Pucharu Polski Zagłębie Sosnowiec, a w 1/8 finału Chojniczankę Chojnice.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz
Kapitan
Poncjusz
Zarejestrowany od: 344 dni
Ilość komentarzy: 7547
Oceny: +21387
Kibicuje:
Manchester United Legia Warszawa Polska
25.10.2016 / 10:03:50
No nikt nie powiedział ze to mięczaki. Na pewno będzie ciekawe widowisko. :)