betclic

Wdowczyk: Mamy się kogo obawiać

Ostatnia aktualizacja: 28/10/16 16:33, Komentarzy: 1

0
1
Fot. ASInfo

– Mamy się kogo obawiać, ale bez przesady. Jedziemy tam podbudowani naszymi ostatnimi wynikami i zobaczymy, jak to będzie wyglądało - powiedział na konferencji prasowej przed poniedziałkowym meczem z Zagłębiem Lubin szkoleniowiec Wisły Kraków, Dariusz Wdowczyk.

Biała Gwiazda po 13. kolejkach LOTTO Ekstraklasy zajmuje w ligowej tabeli piętnaste miejsce. Jak do tej pory trzynastokrotni mistrzowie Polski zgromadzili na swoim koncie czternaście punktów. Do ósmej Legii Warszawa tracą w tym momencie dwa "oczka".

Zagłębie ma dobrze funkcjonującą drużynę. Trener Stokowiec wszystko to właściwie poukładał. Buduje zespół na młodych zawodnikach. Mamy się kogo obawiać, ale bez przesady. Jedziemy tam podbudowani naszymi ostatnimi wynikami i zobaczymy, jak to będzie wyglądało – stwierdził Dariusz Wdowczyk, cytowany przez "wisla.krakow.pl".

Petar Brlek? Dajmy chłopakowi szansę, na treningach prezentuje się rewelacyjnie. Niech to się przełoży nie na jedno, ale na kilka meczów. Ja go cały czas przekonuję, ze jest wartościowym zawodnikiem. Ma dobre uderzenie, dynamikę i wydolność, jednak Petar te swoje umiejętności na razie gdzieś przed nami chowa – przyznał.

– To, co powiedziałem o Petarze, dotyczy również Tomka Cywki. W spotkaniach nie zawodzi, ale od tak doświadczonego zawodnika wymagałbym trochę więcej niż od Petara. Potrafi przyjąć, rozegrać, strzelić z dystansu i chciałbym, żeby to wykorzystywał
– dodał.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz
Kapitan
Poncjusz
Zarejestrowany od: 285 dni
Ilość komentarzy: 6265
Oceny: +18187
Kibicuje:
Manchester United Legia Warszawa Polska
29.10.2016 / 11:03:11
Będzie bardzo ciężko o wygraną ale wszystko jest możliwe. :)

Tabela