betclic

Wdowczyk: Nie ustrzegliśmy się błędów

Ostatnia aktualizacja: 16/07/16 23:15, Komentarzy: 0

0
0
Fot. MediaPictures.pl / Shutterstock.com

Szkoleniowiec Wisły Kraków Dariusz Wdowczyk z dużym spokojem przyjął zwycięstwo nad Pogonią Szczecin 2:1 w inauguracyjnej kolejce nowego sezonu LOTTO Ekstraklasy.

Minimalne zwycięstwo trzynastokrotnym mistrzom Polski zapewnił dopiero osiem minut przed końcem Rafał Pietrzak.

- Cieszą trzy punkty, jednak to spotkanie mogło różnie się ułożyć. Graliśmy z dobrym przeciwnikiem, więc nie było to łatwe spotkanie - przyznał Wdowczyk w rozmowie z oficjalnym serwisem Wisły Kraków.

- Poza tym w pierwszym meczu zawsze jest trochę niepewności, jak to będzie wszystko wyglądało. Momentami graliśmy dobrze, ale kiedy indziej zbyt szybko pozbywaliśmy się piłki, nie konstruowaliśmy akcji. Powiem jednak szczerze - wynik jest najważniejszy. Cieszy dobry start - podkreślił opiekun "Białej Gwiazdy".

- Ćwiczymy cały czas ustawienie z trójką obrońców. Nie ustrzegliśmy się błędów, nadal mamy nad czym pracować, ale mieliśmy także dobre elementy. Doskok do przeciwnika, uniemożliwienie rozegrania piłki - analizował trener Wisły.

- Maciek Sadlok, Alan Uryga i Tomek Cywka mieli wiele skutecznych przechwytów. Szlifujemy dalej to ustawienie i nie będziemy nic zmieniali, tylko będziemy próbowali grać w tym ustawieniu coraz lepiej - dodał Wdowczyk.

(za wisla.krakow.pl)
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!

Tabela