betclic

Wdowczyk: Poznań to trudny teren, niełatwo tam zwyciężać

Ostatnia aktualizacja: 13/10/16 17:39, Komentarzy: 1

0
1
Fot. asinfo

- Cieszy mnie to, że w ostatnich spotkaniach zdobywaliśmy punkty, ale nadal jesteśmy na ostatnim miejscu i tych punktów wciąż potrzebujemy. Poznań to trudny teren, niełatwo tam zwyciężać, ale wiem, że podbudowani wygranymi w ostatnich spotkaniach pojedziemy tam optymistycznie nastawieni - mówił przed spotkaniem z Lechem szkoleniowiec krakowskiej Wisły, Dariusz Wdowczyk.

- Musimy jednak bardzo uważać, bo Lech również potrzebuje kilku oczek. Tabela jest bardzo spłaszczona i kilka zwycięstw z rzędu może nas wywindować do góry, lecz z drugiej strony kilka porażek może na dobre pozostawić nas w dolnej połówce, więc musimy być uważni i dobrze byłoby podtrzymać korzystną passę w lidze” - zauważył Wdowczyk, po czym dodał- Lech zwłaszcza u siebie jest mocną drużyną, lecz ma też swoje mankamenty, które będziemy starali się wykorzystać. Przeprowadziliśmy dokładną analizę rywala. Mamy teraz kilka dni, żeby jeszcze lepiej się przygotować. Wierzę w to, że zarówno fizycznie, jak i taktycznie będziemy gotowi na sto procent - zapewnił Wdowczyk cytowany przez oficjalną stronę Białej Gwiazdy.

Były opiekun Pogoni Szczecin zapowiedział ogłoszenie meczowej osiemnastki na sobotę. Czy znajdzie się w niej rekonwalescent Paweł Brożek? - Już wiem, jak będzie wyglądała pierwsza jedenastka, ale nie powiem. Natomiast ciężko jest wybrać graczy do osiemnastki, trudno jest zakomunikować któremuś z zawodników, że nie pojedzie na mecz - dodał. 

- W przerwie reprezentacyjnej przychodzi chwila rozluźnienia, piłkarze jadący na kadrę myślą już o swoich obowiązkach reprezentacyjnych, a reszta ma oddech od cotygodniowej piłki ligowej. Zadaniem sztabu jest wtedy to, by skoncentrować swoją ekipę, wrócić na odpowiednie tory. Zawodnicy naprawdę solidnie przygotowali się fizycznie i mentalnie. Potrzebujemy punktów w każdym meczu i nie powinny nam się zdarzać takie błędy, jak w spotkaniu z Wisłą Płock. Rozmawialiśmy o tym, jakich błędów się wystrzegać i wierzę w to, że zdobędziemy w Poznaniu trzy punkty - optymistycznie zakończył konferencję prasową trener ostatniej ekipy w tabeli.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz
Kapitan
Poncjusz
Zarejestrowany od: 313 dni
Ilość komentarzy: 7174
Oceny: +20331
Kibicuje:
Manchester United Legia Warszawa Polska
13.10.2016 / 21:15:12
Hit kolejki....spodziewam sie widowiska.

Tabela