betclic

Wdowczyk: Remis to sprawiedliwy wynik

Ostatnia aktualizacja: 01/11/16 07:27, Komentarzy: 0

0
0
Fot. asinfo

- Z przebiegu spotkania żaden zespół nie zasłużył na trzy punkty, remis jest sprawiedliwy. W pierwszej połowie mieliśmy więcej z gry, więcej sytuacji. Mieliśmy trochę problemów kadrowych przed spotkaniem, tym bardziej cieszę się z efektu - mówił po podziale punktów w Lubinie trener Białej Gwiazdy, Dariusz Wdowczyk.

- Petar strzelił piękną bramkę, napracował się w środku boiska. Podobnie Alan - pewnie w defensywie, dobra współpraca z Maćkiem Sadlokiem. Nie uniknęli błędów. To nie było perfekcyjne spotkanie w ich wykonaniu, ale jak na okres długiej rozłąki z pierwszą jedenastką, godnie zastąpili kolegów. Muszę pochwalić drużynę za dzisiejsze spotkanie. Za to, że jest ta wiara, iż można zmienić wynik, choć po dużym błędzie bramkarza - ocenił dzisiejszych „zmienników” trener cytowany przez oficjalną witrynę krakowian.

Wdowczyk nie krył, że z remisu jest zadowolony, ale z błędów swojej drużyny już nie. -
Mimo wszystko straciliśmy dwie bramki. Faul Patryka Małeckiego był zupełnie niepotrzebny. Uderzenie z dystansu - nie wiem, czy Denis Popović nie powinien być bliżej rywala. Wypadło nam trzech podstawowych zawodników, w tym dwóch obrońców, więc w tym kontekście taki wynik cieszy - dodał były szkoleniowiec Pogoni Szczecin.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!