betclic

Wdowczyk: Seria porażek boli nasz zespół

Ostatnia aktualizacja: 22/08/16 21:22, Komentarzy: 1

0
1
Fot. ASInfo

- Rywale lepiej weszli w mecz w pierwszej połowie. W drugiej to my dominowaliśmy, ale nie potrafiliśmy zamienić akcji na bramkę. Na koniec dnia tracimy kolejne punkty, przegrywamy kolejny mecz z rzędu - powiedział na konferencji prasowej po starciu z Koroną Kielce (0:1) szkoleniowiec Wisły Kraków, Dariusz Wdowczyk.

Biała Gwiazda po 6. kolejkach LOTTO Ekstraklasy zajmuje w ligowej tabeli ostatnie miejsce. Jak do tej pory trzynastokrotni mistrzowie Polski zgromadzili na swoim koncie trzy punkty. Do bezpiecznej strefy tracą w tym momencie dwa "oczka".

- Gratuluję Koronie zdobycia trzech punktów. Lepiej weszli w mecz w pierwszej połowie. W drugiej to my dominowaliśmy, ale nie potrafiliśmy zamienić akcji na bramkę. Na koniec dnia tracimy kolejne punkty, przegrywamy kolejny mecz z rzędu. Bardzo to bolesne - przyznał 53-latek, cytowany przez "wisla.krakow.pl".

- Nie przypominam sobie, żebym w swojej karierze doświadczył serii pięciu kolejnych porażek
- zaznaczył były opiekun Pogoni Szczecin.

- Kto mógł przypuszczać, że Rysiek Guzmics zagra taką piłkę, jak zagrał. To jest ostatnia minuta i trzeba być uważnym w obronie. Ale do końca szukaliśmy zdobycia bramki - podsumował trener ekipy ze stolicy Małopolski.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz
Junior
ksadicc
Zarejestrowany od: 937 dni
Ilość komentarzy: 103
Oceny: +1108
Kibicuje:
Bayern Monachium Wisła Kraków Śląsk Wrocław Lechia Gdańsk
23.08.2016 / 15:56:44
Guzmic starsznie niepewnie grał, takich błędów nie powinno sie robić zwłaszcza w 90 minucie

Tabela