betclic

Wdowczyk: Stać nas na więcej. Zrobimy wszystko, by odbić się od dna

Ostatnia aktualizacja: 03/09/16 09:05, Komentarzy: 1

0
1
Fot. MediaPictures.pl / Shutterstock.com

„Sparing jak sparing - traktuję go jako jednostkę treningową. Cieszę się, że mogliśmy tu przyjechać i zagrać przed kibicami. Zarówno przed miejscowymi kibicami, jak i przed fanami, którzy dojeżdżają na nasze mecze. Bardzo dziękujemy zarówno kibicom, jak i organizatorom, bo bardzo miło było nam tu grać” - mówił trener Wisły Kraków Dariusz Wdowczyk po efektownym zwycięstwie w grze kontrolnej z MKS-em Kalwarianką Kalwaria Zebrzydowska, cytowany przez oficjalną stronę klubową.

„Na pewno stać nas na dużo więcej niż prezentujemy w tej chwili. Górna ósemka to z pewnością nasz cel i obowiązek. Jeszcze daleka droga. Mamy sporo spotkań do rozegrania. Zrobimy wszystko, by odbić się od miejsca, w którym jesteśmy w tej chwili” - zapewnił trener Wdowczyk.

Szkoleniowiec odniósł się też do kwestii swojej dymisji, o jakiej donosiły media: - Powiem szczerze, że czasami targają mną emocje. Wczoraj po ludzku z kilkoma piłkarzami się pożegnałem, bo nie wiedziałem, co będzie dzisiaj. To był taki ludzki Wdowczyk, a przez noc wyszedł piłkarski Wdowczyk, który mówi: to nie jest metoda, będziemy walczyli do końca i to samo mówię zawodnikom w szatni.
Źródło: wislakrakow.com
Dodaj komentarz
Kapitan
luNq69
Zarejestrowany od: 794 dni
Ilość komentarzy: 6070
Oceny: +30984
Kibicuje:
Liverpool FC Napoli Wisła Kraków Polska Sevilla Guangzhou Evergrande Termalica Nieciecza
04.09.2016 / 00:38:05
lepiej wczesniej niz pozniej, fatalny start

Tabela