betclic

Wdowczyk: Ten sparing pełnił rolę treningu

Ostatnia aktualizacja: 08/10/16 12:11, Komentarzy: 0

0
0
Fot. ASInfo

- Mieliśmy sporo sytuacji do tego, żeby ten wynik był wyższy, ale nie o to chodzi. Cieszymy się, że mogliśmy tutaj zagrać. Kilku zawodników nie grało - część jest na reprezentacji, reszta ma drobne urazy, albo, tak jak w przypadku Zdenka, przeziębienie. Mam nadzieję, że od poniedziałkowych zajęć będą gotowi do gry - mówił po sparingu z BKS-em Bochnia trener Białej Gwiazdy Dariusz Wdowczyk.

- Dwie piękne bramki z dystansu, nie zastanawiając się. Naprawdę urodziwe trafienia. Jak ktoś strzela ładne bramki to pewnie, że jest to na plus. I to nie tylko gole można zapisać na korzyść Krzyśka - chwalił autora dwóch goli Wdowczyk w rozmowie z oficjalną stroną krakowian. - Okazji było więcej. Tomek Cywka kilkukrotnie próbował uderzać, było blisko - zauważył.

Z perspektywy Dariusz Wdowczyka sparing w Bochni pełnił rolę treningu. - Nie chodziło nam o to, żeby podtrzymać meczowy rytm. Traktuję to jako jednostkę treningową dla zawodników, którzy są zdrowi, a nie pojechali na reprezentację.

- Weźmy pod uwagę również stan boiska, nieskuteczność może brać się też z tego. Nie jest równo i trudno jest próbować robić coś w parterze. Składam to zatem także na karb boiska -
podsumował były opiekun Pogoni Szczecin.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!