betclic

Wdowczyk: To już nie jest Wisła Żurawskiego czy Frankowskiego

Ostatnia aktualizacja: 15/08/16 10:01, Komentarzy: 1

0
1
Fot. ASInfo

– To już nie jest Wisła Kraków Żurawskiego, Frankowskiego, Sobolewskiego i wielu innych zawodników, którzy dominowali w lidze. Niestety, przykro to mówić, ale trzeba się do tego przyzwyczaić – powiedział na konferencji prasowej po starciu z Ruchem Chorzów (1:2) trener Wisły Kraków, Dariusz Wdowczyk.

Biała Gwiazda po 5. kolejkach LOTTO Ekstraklasy zajmuje w ligowej tabeli ostatnie miejsce. Jak do tej pory trzynastokrotni mistrzowie Polski zgromadzili na swoim koncie trzy punkty. Do bezpiecznej strefy tracą w tym momencie jedno "oczko".

Trudno powiedzieć coś sensownego. O ile pierwsza połowa wyglądała dobrze, mieliśmy sytuacje, to w drugiej nie było ich zbyt wiele. Oddaliśmy inicjatywę Ruchowi, nie kontrolowaliśmy tego, co dzieje się na boisku – stwierdził Dariusz Wdowczyk, cytowany przez "wisla.krakow.pl".

Mamy swoje problemy kadrowe, mamy problemy z grą. Nie spodziewałem się, że stracimy tu trzy punkty. Trudno mi się z tym pogodzić, ale jednocześnie trudno pogodzić mi się z tym, że nie gramy najlepiej. Pracujemy solidnie na treningach, a potem w meczu nie pokazujemy tego, co potrafimy na treningu – zaznaczył.

To już nie jest Wisła Kraków Żurawskiego, Frankowskiego, Sobolewskiego i wielu innych zawodników, którzy dominowali w lidze. Niestety, przykro to mówić, ale trzeba się do tego przyzwyczaić. Nie chciałbym jednak, żeby doszło do sytuacji, która była przed moim pojawieniem się w klubie – dodał.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz
Junior starszy
Wiślak04
Zarejestrowany od: 285 dni
Ilość komentarzy: 318
Oceny: +692
Kibicuje:
Arsenal Londyn Wisła Kraków Widzew Łódź Ruch Chorzów Polska FC Barcelona Lechia Gdańsk
15.08.2016 / 19:45:42
Odwróć tabele,Wisła na czele.

Tabela