betclic

Wdowczyk: Trzeba naprawić niektóre rzeczy

Ostatnia aktualizacja: 19/03/16 09:42, Komentarzy: 0

0
0
Fot. ASInfo

– Cieszą trzy punkty, cieszy skuteczność zawodników. Teraz będziemy mieli dwa tygodnie przerwy. To będzie okazja, by pobyć wspólnie, potrenować i ponaprawiać to, co nie funkcjonuje tak, jak bym chciał – powiedział po meczu z Jagiellonią Białystok (5:1) szkoleniowiec Wisły Kraków, Dariusz Wdowczyk.

To, czego wcześniej nam brakowało, to bramek. Szczególnie pierwszej, później drugiej, bo do czasu ich zdobycia było na boisku dość nerwowo. Ale potrafiliśmy być skuteczni w pierwszej połowie. Graliśmy dobrze, agresywnie, a po zejściu Tarasovsa panowaliśmy nad sytuacją na boisku – stwierdził były opiekun Pogoni Szczecin, cytowany przez "wisla.krakow.pl".

W drugiej połowie było trochę nerwowości, czy to bardziej nonszalancji w naszej grze. Zbyt wiele akcji rozgrywaliśmy przez środek boiska, przez co nadziewaliśmy się na kontry. Niegroźne, bo kasowaliśmy je na naszej połowie, lecz zupełnie niepotrzebnie to robiliśmy – kontynuował nowy trener Białej Gwiazdy.

Musimy być bardziej wyrachowani w takiej sytuacji. Bardziej cierpliwi, aby doprowadzić do sytuacji, by uwolnić kogoś na skrzydle, a z tego będą kolejne okazje – zaznaczył.

– Cieszą trzy punkty, cieszy skuteczność zawodników. Teraz będziemy mieli dwa tygodnie przerwy. To będzie okazja, by pobyć wspólnie, potrenować i ponaprawiać to, co nie funkcjonuje tak, jak bym chciał, ale w dobrej atmosferze i piłkarze z radością wrócą do treningu. Zupełnie inaczej się trenuje po takich zwycięstwach. To buduje i to jest w tej chwili Wiśle potrzebne – dodał.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!