betclic

Wdowczyk: W Kielcach nigdy nie jest łatwo o punkty

Ostatnia aktualizacja: 21/08/16 16:27, Komentarzy: 0

0
0
Fot. asinfo

- Jedziemy na trudny teren. W Kielcach nigdy nie jest łatwo o punkty, bo specyfika tego zespołu jest taka, że nawet gdy brakuje im umiejętności to nadrabiają walką - powiedział na konferencji prasowej przed meczem z Koroną Kielce szkoleniowiec Wisły Kraków, Dariusz Wdowczyk. 

Biała Gwiazda po 5. kolejkach LOTTO Ekstraklasy zajmuje w ligowej tabeli ostatnie miejsce. Jak do tej pory trzynastokrotni mistrzowie Polski zgromadzili na swoim koncie trzy punkty. Do bezpiecznej strefy tracą w tym momencie dwa "oczka".

- Nie mamy większych problemów zdrowotnych. Głównymi nieobecnymi w meczu z Koroną będą Paweł Brożek i Łukasz Załuska. Do treningów wrócił natomiast Boban Jović i będzie brany po uwagę przy ustalaniu składu - stwierdził były opiekun Pogoni Szczecin, cytowany przez "wisla.krakow.pl".

- Mamy swoje sytuacje, gramy konsekwentnie, ale nie mamy szczęścia jeśli chodzi o skuteczność. W pierwszej połowie meczu z Ruchem udało nam się zagrać tak, jak sobie to zaplanowaliśmy. Byliśmy agresywni i szybko doskakiwaliśmy do rywala, nie dając mu dużego pola do popisu. W drugiej połowie nie było już tak dobrze i nad tym głównie pracowaliśmy - przyznał.

- Jedziemy na trudny teren. W Kielcach nigdy nie jest łatwo o punkty, bo specyfika tego zespołu jest taka, że nawet gdy brakuje im umiejętności to nadrabiają walką. Jeśli na każdej pozycji będziemy potrafili wygrać starcie fizyczne to myślę, że osiągniemy korzystny wynik - podsumował.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!

Tabela