betclic

Wdowczyk: Wszystko jest w naszych głowach i nogach

Ostatnia aktualizacja: 08/04/16 19:28, Komentarzy: 0

0
0
Fot. MediaPictures.pl/Shutterstock

Na tym etapie rozgrywek mecz z Zagłębiem urasta do spotkania sezonu. To, co jeszcze niedawno wydawało się nierealne i abstrakcyjne, teraz faktycznie ma miejsce. Wszystko jest w naszych głowach i nogach – przyznał na konferencji prasowej przed meczem z Zagłębiem Lubin szkoleniowiec Wisły Kraków, Dariusz Wdowczyk.

Biała Gwiazda po 29. seriach gier plasuje się w tabeli piłkarskiej Ekstraklasy na dziewiątym miejscu. Jak do tej pory zgromadziła ona na swoim koncie trzydzieści pięć punktów. Na chwilę obecną do otwierającej grupę mistrzowską Lechii Gdańsk traci jedno "oczko".

Na tym etapie rozgrywek mecz z Zagłębiem urasta do spotkania sezonu. To, co jeszcze niedawno wydawało się nierealne i abstrakcyjne, teraz faktycznie ma miejsce. Wszystko jest w naszych głowach i nogach. Nie wyobrażamy sobie innego scenariusza niż zwycięstwo – stwierdził były opiekun Pogoni Szczecin, cytowany przez "wisla.krakow.pl".

Na takie mecze zawodników nie trzeba specjalnie mobilizować. Stawka i oprawa tego pojedynku same mobilizują. Jesteśmy świadomi tego, jak ważna jest to rywalizacja dla kibiców, którzy będą nas wspierali od pierwszej do ostatniej minuty – kontynuował.

Lubinianie mają za sobą bardzo dobrą serię. Widać, że trener Stokowiec poukładał drużynę i celuje w europejskie puchary. Ich passa robi wrażenie i na pewno buduje atmosferę. Mówi się, że wygrywanie to dobre przyzwyczajenie, jednak my też odnieśliśmy trzy zwycięstwa z rzędu – dodał.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!

Tabela