Wdowczyk: Zwycięstwo jest obowiązkiem

MediaPictures.pl / Shutterstock.com
Wisła Kraków zagra w sobotnim meczu 9. kolejki LOTTO Ekstraklasy z Piastem Gliwice. Dariusz Wdowczyk, trener "Białej Gwiazdy" podkreślił, że jego zespół koniecznie musi przerwać fatalną passę i sięgnąć po komplet punktów.

- W piłce nożnej wiele może się zmienić w kilka sekund. Piast prowadził z Górnikiem Łęczna 3:0, a później zremisował to spotkanie. Nasz przeciwnik potrafi grać dobrze, strzela bramki i tak jak my będzie w tym meczu chciał się przełamać. My musimy robić swoje, gramy u siebie i naszym obowiązkiem jest wygrać
- powiedział Wdowczyk, cytowany przez klubową oficjalną stronę internetową.

Jego podopieczni, po wygranej w pierwszej kolejce, przegrali w kolejnych siedmiu spotkaniach i zamykają ligową tabelę. -
Może i po takiej serii porażek remis byłby dobry, bo przerwałby fatalną serię, ale gramy przed własną publicznością i walczymy o pełną pulę. Chcemy wygrać ten mecz i wrócić do gry