Węgry: 90 minut Nalepy, wygrana Ferencvaros

Ostatnia aktualizacja: 31/07/16 09:43, Komentarzy: 0

0
0

Ferencvaros TC w meczu trzeciej kolejki ligi węgierskiej pokonał na własnym stadionie Diosgyori VTK 6:2. Całe spotkanie w barwach gospodarzy rozegrał Michał Nalepa.

Po pierwszej połowie stołeczna drużyna prowadziła 1:0. Gola strzelił Florian Trinks. Po przerwie trafienia zaliczyli również Leandro de Almeida, Marco Djuricin (dwa), Emir Dilaver i Zoltan Gera, a bramki dla gości zdobyli Diego Vela i Mark Tamas.

Dla mistrzów Węgier było to trzecie zwycięstwo w tym sezonie w lidze. Piłkarze Thomasa Dolla zajmują pierwsze miejsce w tabeli. Diosgyori, dla którego była to pierwsza porażka, jest na trzeciej pozycji w lidze.

Kolejnym rywalem Ferencvarosa będzie Paksi SE. Diosgyori w następnym spotkaniu zmierzy się z Honvedem. Oba mecze odbędą się 6 sierpnia.

*****
Ferencvaros TC Budapeszt - Diosgyori VTK 6:2 (1:0)
Bramki: Trinks 32, de Almeida 51, Djuricin 63, 86, Dilaver 67, Gera 84 - Vela 78, Tamas 90.