betclic

Weinzierl: Każdy z nas czuje ogromne rozczarowanie

Ostatnia aktualizacja: 21/04/17 09:08, Komentarzy: 1

0
1
Fot. Ververidis Vasilis / Shutterstock.com

Szkoleniowiec Schalke 04 Gelsenkirchen Markus Weinzierl nie krył rozgoryczenia po odpadnięciu jego podopiecznych w ćwierćfinale rozgrywek Ligi Europy.

Zespół z Zagłębie Ruhry w rewanżu pokonał po dogrywce przed własną publicznością Ajax Amsterdam 3:2, prowadząc w pewnym momencie nawet już 3:0, ale porażka przed tygodniem 0:2 w pierwszym starciu sprawiła, że w kolejnej rundzie zagrają wicemistrzowie Holandii.

- Pragnę pochwalić mój zespół za fantastyczną postawę i nastawienie - stwierdził Weinzierl, cytowany przez oficjalną stronę Schalke 04.

- Kiedy walczy się tak ciężko i odpada w efekcie, to jest to gorzka pigułka do przełknięcia. Każdy z nas czuje ogromne rozczarowanie - podkreślił opiekun zespołu z Gelsenkirchen.

- Byliśmy już na zwycięskiej ścieżce i powinniśmy lepiej bronić, zanim straciliśmy pierwszą bramkę. Prowadząc 3:0 trzeba grać lepiej jako zespół i nie pomagać rywalowi - wyznał Weinzierl.

- Przed nami teraz bardzo ważne spotkanie przeciwko RB Lipsk. Mamy niewiele czasu, aby strawić ten nieszczęśliwy mecz. Mieliśmy marzenia, ale teraz musimy zejść na ziemię i skupić się na najbliższym zadaniu - podsumował trener Schalke 04.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz
Kapitan
Poncjusz
Zarejestrowany od: 343 dni
Ilość komentarzy: 7538
Oceny: +21367
Kibicuje:
Manchester United Legia Warszawa Polska
22.04.2017 / 08:08:12
To wyłącznie ich samych wina. :)