betclic

Welbeck szykuje powrót na styczeń

Ostatnia aktualizacja: 13/10/15 11:20, Komentarzy: 0

0
0
Fot. katatonia82 / Shutterstock.com

Danny Welbeck ma nadzieję, że wróci na boisko w styczniu 2016 roku. Gracz Arsenalu we wrześniu przeszedł operację kolana.

Okres rehabilitacji jest dla Welbecka katorgą. Nie chodzi jednak o zajęcia, które mają mu pomóc w szybszym dojściu do zdrowia, lecz oglądanie poczynań kolegów. Choć Arsenal dobrze radzi sobie w lidze Welbeck nie czuje komfortu w oglądaniu meczu z trybun.

- To frustrujące siedzieć za linią boczną, człowiek czuje się wtedy taki bezradny. Trzeba jednak utrzymywać odpowiedni poziom motywacji. Nabieram dzięki temu apetytu na grę i gdy już wrócę to pokażę na co mnie stać - powiedział 24-latek.

- Trudno powiedzieć kiedy będę mógł grać. Prawdopodobnie w okolicach Nowego Roku. Po operacji przez cztery tygodnie używałem aparatu ortopedycznego, co nie było łatwym zadaniem. Dobrze było się go w końcu pozbyć. Czuję się dzięki temu bliżej powrotu na boisko
- dodał.

- W Premier League drużyny z dołu tabeli często pokonują te z górnej półki. To pokazuje jaki wyrównany jest poziom ligi. W trakcie sezonu nie ma choćby jednego spotkania, w którym można zdjąć nogę z gazu. Cały czas trzeba prezentować odpowiednio wysoki poziom przygotowania fizycznego, mentalnego i taktycznego - zakończył.

W ubiegłym sezonie Welbeck w barwach Arsenalu w 25 meczach ligowych zdobył 4 bramki.
Źródło: fourfourtwo.com
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!