betclic

Wenger: Chcemy powstrzymać Leicester

Ostatnia aktualizacja: 13/02/16 14:19, Komentarzy: 1

0
1
Fot. Mitch Gunn / Shutterstock.com

Arsenal FC zmierzy się w niedzielę z Leicester City w ramach 26. kolejki Premier League. Trener "Kanonierów", Arsene Wenger przyznał, że w nadchodzącym meczu jego drużyna nie zmieni stylu gry.

- Piłkarze Leicester przeszli decydujące próby w starciach z Liverpoolem i Manchesterem City. Gdyby przegrali, wszyscy stwierdziliby, że nie wygrają ligi - powiedział Francuz cytowany przez "FourFourTwo".

- Te dwa mecze okazały się jednak ich punktem zwrotnym. Przeciwko MC prezentowali pewnego rodzaju wiarę - każdy zawodnik był przekonany, że jego drużynę stać na odniesienie zwycięstwa - dodał.

- Postaramy się powstrzymać kontrataki "Lisów". Gramy u siebie, dlatego musimy pokazać swoje mocne strony. Naszą siłą jest posiadanie piłki - podsumował.

"Kanonierzy" zajmują aktualnie trzecie miejsce w ligowej tabeli. Początek niedzielnej rywalizacji zaplanowano na godz. 13:00.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz
Junior
olber
Zarejestrowany od: 1702 dni
Ilość komentarzy: 14
Oceny: +36
Kibicuje:
Manchester United Polska
14.02.2016 / 02:21:54
Nie chce krytykować Wengera ale cytując 'Naszą siłą jest posiadanie piłki - podsumował.', posiadanie piłki nie wlicza drużyny na końcowy wynik meczu.

Tabela