betclic

Wenger: Gdybym kupił napastnika...

Ostatnia aktualizacja: 12/09/15 22:09, Komentarzy: 2

7
2
Fot. Mitch Gunn/Shutterstock

Arsenal Londyn wygrał ze Stoke City 2-0, a jedną z bramek zdobył Theo Walcott. Arsene Wenger stwierdził po meczu, że gdyby kupił napastnika, to reprezentant Anglii nie zagrałby w dzisiejszym spotkaniu.

- Jeśli Walcott gra i strzela, każdy mówi, że jest dobry. Ale przed meczami każdy wypomina mi, że powinienem kupić napastnika. Jeżeli kupiłbym napastnika, to Walcott nie zagrałby w dzisiejszym meczu - powiedział francuski menedżer. 

- To zawsze jest błędne koło. Czasami na pewnym etapie trzeba zaufać swoim piłkarzom - dodał opiekun "Kanonierów".

The Walcott zagrał w dzisiejszym meczu od pierwszej minuty, a w 31 wpisał się na listę strzelców. W 75 minucie został zmieniony przez Oliviera Giroud.
Źródło: www.insidefutbol.com
Dodaj komentarz
Junior
WasuxD
Zarejestrowany od: 747 dni
Ilość komentarzy: 145
Oceny: +1489
Kibicuje:
Arsenal Londyn
12.09.2015 / 23:47:39
Co ten Arsen? Szanuję go i uważam, że Arsenal potrzebuje właśnie jego, ale to już jest usprawiedliwianie na siłę przespanego okienka. Walcott w tym meczu był przeciętny, a i taka ocena jest wątpliwa, gość miał kilka sytuacji, które zmarnował, do tego nie wykorzystuje swojego przyspieszenia i albo nie wybiega do piłek "w uliczkę" albo robi to zbyt późno. To nie ten Walcott, który 3 sezony temu po odejściu Tego Którego Imienia Nie Wypada Wymawiać ciągnął ten zespół i był jego najjaśniejszą gwiazdą. Krótko mówiąc Boss pogrąża się tymi wypowiedziami, powinien skończyć temat napastnika, kiedy mówił o braku jakościowych zawodników, gdyż iż to jest po części prawdą.
Junior starszy
kylo2242
Zarejestrowany od: 905 dni
Ilość komentarzy: 260
Oceny: +842
Kibicuje:
Inter Mediolan Polska FC Barcelona
12.09.2015 / 23:03:17
podobno Wegner chce Icardiego w zimę ,ale to raczej niemożliwe :)