betclic

Wenger: Kante? Leicester szykuje się na jego odejście

Ostatnia aktualizacja: 24/06/16 08:27, Komentarzy: 0

0
0
Fot. Mitch Gunn / Shutterstock.com

Arsenalowi nie udało się pozyskać Jamiego Vardy'ego, ale według angielskiej prasy wciąż planuje transfer innego piłkarza Leicester, czyli N'Golo Kante. Arsene Wenger uważa, że Leicester szykuje się na odejście jednego ze swoich najważniejszych piłkarzy.

- Sporo klubów jest zainteresowanych pozyskaniem Kante. My mamy w składzie wielu piłkarzy mogących grać w środku pola. Trzeba poczekać na to, co wydarzy się w ciągu najbliższych tygodni. Leicester kupiło Nampalysa Mendy'ego z Nicei. To piłkarz o podobnych cechach do Kante. Być może przewidują, że mogą go stracić - spekuluje Francuz.

Kante dzięki wspaniałemu sezonowi w barwach Leicester wywalczył sobie miejsce w reprezentacji Francji. Podczas EURO jest pewniakiem w pierwszym składzie drużyny Didiera Deschampsa.

- Jeśli na ulicy przepyta się sto osób, to wszyscy powiedzą, że Kante powinien grać w pierwszym składzie reprezentacji Francji. Nie jestem zaskoczony, bo grał bardzo dobrze w pierwszych meczach EURO - podkreśla menedżer Arsenalu. 

- Kilka miesięcy temu powiedziałem, że Kante będzie grał na mistrzostwach. Nie jestem zaskoczony, że ma miejsce w podstawowym składzie. Był jednym z objawień w reprezentacji Francji - podsumowuje Wenger.
Źródło: fourfourtwo.com
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!

Tabela