betclic

Wenger: Krytyka jest nadmierna

Ostatnia aktualizacja: 04/10/15 21:51, Komentarzy: 2

0
2
Fot. ronnie macdonald, flickr.com

Arsenal zdeklasował Manchester United, wygrywając 3:0. Swojego zadowolenia po meczu nie ukrywał Arsene Wenger.

- Postanowiliśmy zacząć mocno, grać szybko i naciskać na rywala. Wyszło nam to dobrze, a kiedy tak gramy, to strzelamy gole. Potem byliśmy zdyscyplinowani i zwarci, dobrze broniliśmy - ocenił francuski trener.

- Zajmujemy drugie miejsce w lidze, tracimy dwa punkty do lidera. Ta krytyka jest zawsze nadmierna. Zagraliśmy kilka fantastycznych spotkań, wygraliśmy cztery razy na wyjeździe i to na tak trudnych obiektach jak w Leicester City czy Crystal Palace - podkreślił,

- Prowadziłem już wiele zespołów i nigdy nie miałem jeszcze drużyny, która grałaby dobrze od pierwszego do ostatniego meczu. Niestety takie rzeczy się nie zdarzają. A chciałbym - dodał.

- Zawsze trzeba wygrywać wielkie pojedynki. To dobre dla pewności siebie, ale trzeba to także powtórzyć w kolejnych spotkaniach. Następne spotkanie mamy z Watford, powinniśmy zagrać na identycznym poziomie i modlić się o to, by każdy gracz wrócił zdrowy ze zgrupowania reprezentacji - mówił Wenger.
Źródło: Sky Sports
Dodaj komentarz
Junior starszy
olekc
Zarejestrowany od: 587 dni
Ilość komentarzy: 123
Oceny: +1168
Kibicuje:
Arsenal Londyn Atlético Madryt
04.10.2015 / 22:30:37
"Prowadziłem już wiele zespołów i nigdy nie miałem jeszcze drużyny, która grałaby dobrze od pierwszego do ostatniego meczu."- chyba nie w ostatnich 20 latach xD
Solidny ligowiec
schnor25
Zarejestrowany od: 1679 dni
Ilość komentarzy: 1148
Oceny: +8949
Kibicuje:
Arsenal Londyn Pogoń Szczecin
04.10.2015 / 22:36:31
Chodzi mu o zespół ludzi, skład personalny, które przewinęły/zmieniały się w ciągu tych niespełna 20 lat.

Tabela