betclic

Wenger: Krytyka? Nigdy nie byłem nią zaskoczony

Ostatnia aktualizacja: 01/03/16 17:39, Komentarzy: 1

0
1
Fot. Mitch Gunn/Shutterstock

Arsene Wenger przyznał, że krytyka, jaka na niego spada ze strony mediów, nigdy nie była dla niego czymś zaskakującym. Francuz stwierdził równocześnie, że niektórzy ludzie są zbyt emocjonalni.

- Nigdy nie byłem zaskoczony krytyką, jaka spotykała mnie ze strony mediów - zapewnił opiekun "Kanonierów" cytowany przez serwis goal.com.

- Niektórzy ludzie podchodzą do tego zbyt emocjonalnie. Mieliśmy zły tydzień, potem wygrywamy dwa mecze i mamy bardzo dobry tydzień - zauważył francuski menedżer.

- Chcemy przekuć negatywy w pozytywy, żeby wytworzyć uczucie większej solidarności. Gramy i walczymy o tytuł mistrzowski. Ten klub zbudowany jest na pewnych wartościach i pragniemy je uszanować - podkreślił.

- Pragniemy dawać z siebie wszystko aż do końca sezonu. Daliśmy wiele w spotkaniu z Barceloną, a to na pewno miało wpływ na naszą pewność siebie w meczu z Manchesterem United. Nie jesteśmy zadowoleni z wyniku. Popełniliśmy w tym spotkaniu dwa błędy - dwa razy byliśmy niewystarczająco skoncentrowani i za to zapłaciliśmy - ocenił Francuz. 
Źródło: goal.com
Dodaj komentarz
Junior starszy
Kaczi14
Zarejestrowany od: 498 dni
Ilość komentarzy: 270
Oceny: +1449
Kibicuje:
Arsenal Londyn
01.03.2016 / 19:11:45
Zawsze stałem za Wengerm wierząc że stworzy drużynę na miarę mistrzostwa Anglii i mocarza w Europie, ale niestety chyba już nie da rady. Kilka lat temu miał określony budżet i trudno było coś zrobić, zamiast przyjścia dobrych graczy to opuszczali nas kluczowi zawodnicy. Teraz jest trochę inaczej jest Sanchez, Oezil i paru dobrych graczy, czyli jakiś fundament jest, ale to mało. Podobno kasa jest i co z tego? Ten sezon to dla Arsenalu życiowa szansa, tyle drużyn zawaliło. Następny sezon będzie 100razy trudniejszy. Będzie Guardiola i jego City, Klopp z Liverpoolem będzie się liczył, Murinho może przejmie United. Następny sezon będzie mega trudny !!!

Tabela