betclic

Wenger: Mamy dobrą passę i musimy ją kontynuować

Ostatnia aktualizacja: 04/10/15 10:22, Komentarzy: 0

0
0
Fot. PG Snap / Shutterstock.com

W niedzielę na The Emirates Stadium dojdzie do szlagierowo zapowiadającej się konfrontacji Arsenalu z Manchesterem United. Opiekun Kanonierów, Arsene Wenger przekonuje, że jego podopieczni mogą pokonać Czerwone Diabły.

W środę Kanonierzy przegrali w Lidze Mistrzów z Olympiakosem Pireus. - Nie rozumiem, dlaczego mielibyśmy się zupełnie załamywać. Zaliczyliśmy ostatnio trzy, bądź cztery udane starcia w Premier League. Oczywiście, że mocno rozczarowaliśmy się w Champions League i musimy to dokładnie przeanalizować - mówił francuski trener.

- Porażka z Olympiakosem była bolesna, ale przecież każde rozgrywki są inne. Do pojedynków na różnych poziomach trzeba podchodzić z odmiennym nastawieniem i dlatego musimy czerpać z tego, co udało nam się osiągnąć w meczu z Leicester City. Mamy dobrą passę i musimy ją kontynuować - dodał.

- Gdybym teraz powiedział, że mając trzy punkty mniej za United i czekając na starcie z nimi na własnym boisku, nie wierzę w to, że jesteśmy w stanie wygrać ligę, co byście mi powiedzieli? - zapytał retorycznie Wenger.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!