betclic

Wenger: Mamy dobrych napastników

Ostatnia aktualizacja: 18/08/15 13:22, Komentarzy: 1

0
1
Fot. Mitch Gunn / Shutterstock.com

Arsenal Londyn wygrał w wyjazdowym spotkaniu 2. kolejki angielskiej Premier League z Crystal Palace 2:1, a strzelcem jedynego gola dla Kanonierów był Olivier Giroud. Arsene Wenger przyznał w pomeczowej rozmowie, że bramka ta była Francuzowi bardzo potrzebna.

- Olivier potrzebował tej bramki - cieszył się Wenger. - W ogóle możemy się pochwalić dobrymi napastnikami. Walcott, który także dobrze radzi sobie na szpicy, nie wybiegł w weekend na boisko, Welbeck wraca już niebawem, a do tego w składzie mamy przecież jeszcze Alexisa - zaznaczył.

- Dysponujemy dobrą jakością w przedniej formacji. Ważne jest to, że w spotkaniu z Crystal Palace zaprezentowaliśmy się świetnie jako drużyna - dodał trener Arsenalu. - Nasza gra była płynna, dzięki czemu stworzyliśmy sobie wiele szans na zdobycie gola. Pokazaliśmy także kilka rzeczy, które będą ważne w ciągu całego sezonu. Nasi przeciwnicy zdołali wyrównać, a mimo to odnaleźliśmy w sobie wystarczająco dużo siły, by wygrać - podsumował.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz
Solidny ligowiec
schnor25
Zarejestrowany od: 1733 dni
Ilość komentarzy: 1148
Oceny: +8950
Kibicuje:
Arsenal Londyn Pogoń Szczecin
18.08.2015 / 13:53:58
Prawdziwym napadziorem jest Giroud, a Theo czy inny Alexis lub Welbeck mogą zagrać w razie w - ale nie gwarantują na szpicy wielkiej jakości. Żeby realnie myśleć o walce o mistrza i ugraniu co najmniej półfinału LM to potrzeba trochę lepszego, skuteczniejszego napastnika od Giroud.