betclic

Wenger: Możemy rywalizować pod względem finansowym z każdym klubem

Ostatnia aktualizacja: 16/07/15 18:17, Komentarzy: 0

0
0
Fot. www.postproduktie.nl

Szkoleniowiec Arsenalu Arsene Wenger w rozmowie z angielskimi mediami zapewnił, że Kanonierzy już nie muszą sprzedawać swoich kluczowych zawodników, a klub pod względem finansowym może rywalizować z każdym w Europie.

- Czasy, kiedy musieliśmy sprzedawać najważniejszych zawodników, skończyły się i już nie wrócą. Mieliśmy 5-6 lat z ogromnymi restrykcjami finansowymi związanymi ze spłacaniem Emirates Stadium. To był bardzo trudny okres dla wszystkich w klubie, ale to już za nami - stwierdził francuski trener.

- Teraz możemy rywalizować z każdym pod względem finansowym i z pewnością jesteśmy w stanie zatrzymywać swoich najlepszych graczy - zapewnił kibiców Wenger.

A co do powiedzenia miał francuski taktyk na temat obecnie trwającego okienka transferowego? - Wiele klubów w Europie ma potężne zasoby finansowe, ale tak naprawdę na rynku jest zdecydowanie więcej pieniędzy, niż dostępnych zawodników - zauważył. Przypomnijmy, że wcześniej Wenger pokusił się o skomentowanie zakupów, jakich dokonał Manchester United. - Uważam zakupy Schweinsteigera i Schneiderlina za bardzo perspektywiczne - powiedział.

Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!

Tabela