betclic

Wenger: Pokazaliśmy wielki charakter

Ostatnia aktualizacja: 14/01/16 17:27, Komentarzy: 1

0
1
Fot. charnsitr / Shutterstock.com

Arsenal FC zremisował z Liverpoolem FC 3:3 w 21. kolejce Premier League. Menedżer "Kanonierów", Arsene Wenger przyznał po spotkaniu, że zadowolony z postawy swoich podopiecznych.

- Mam wrażenie, że w początkowych dwudziestu minutach zostaliśmy trochę zdominowani, jednak później wróciliśmy w bardzo przekonujący sposób - powiedział francuski trener cytowany przez oficjalną stronę internetową klubu.

- W tym meczu pokazaliśmy wielki charakter. Przegrywaliśmy 1:2, po czym zdołaliśmy wyrównać i wyjść na prowadzenie. Moja frustracja wynika z faktu, że przy stanie 3:2 mieliśmy jeszcze trzy dobre sytuacje, przy których podjęliśmy złe decyzje - dodał.

- Obie drużyny dały z siebie absolutnie wszystko. Wracamy do domu z jednym punktem i możemy wyciągnąć z tego starcia wiele pozytywnych wniosków. Myślę, że ten występ powinien umocnić wiarę chłopaków, ponieważ mogą osiągnąć w lidze coś wielkiego - podsumował.

Arsenal prowadzi obecnie w tabeli Premier League, posiadając 43 punkty. W następnej kolejce zmierzy się na wyjeździe ze Stoke City.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz
Kluczowy zawodnik
WhiteStar98
Zarejestrowany od: 937 dni
Ilość komentarzy: 1236
Oceny: +14149
Kibicuje:
Bayern Monachium Wisła Kraków Wisła Płock Polska Sevilla
14.01.2016 / 20:40:04
Bardzo fajny i ciekawy mecz w wykonaniu obydwu ekip.

Tabela