betclic

Wenger: Rywale mają wietrzny stadion

Ostatnia aktualizacja: 16/01/16 19:40, Komentarzy: 0

0
0
Fot. Kostas Koutsaftikis / Shutterstock.com

Arsenal FC zagra w niedzielę ze Stoke City w ramach 22. kolejki Premier League. Menedżer londyńskiej ekipy, Arsene Wenger jest przekonany, że jego drużynę stać na zdobycie kompletu punktów.

W ośmiu poprzednich starciach rozgrywanych na Britannia Stadium "Kanonierzy" zwyciężyli tylko raz. W ubiegłym sezonie ulegli podopiecznym Marka Hughesa 2:3.

- Kiedy rok temu pojechaliśmy do Stoke, nasza defensywa składała się z bardzo młodych piłkarzy. Do tego od samego początku musieliśmy gonić wynik
- powiedział 66-latek cytowany przez oficjalną stronę internetową klubu.

- Tym razem nasz skład jest silniejszy, a zawodnicy bardziej doświadczeni. Te mecze zawsze są trudnym sprawdzianem, a ostatnie rezultaty nie napawają optymizmem. To starcie będzie interesujące, ponieważ pokaże nam, czy zrobiliśmy krok naprzód - dodał.

- Nasi rywale przez lata prezentowali bardzo skuteczny, tradycyjny angielski styl gry. Dodatkowo mają naprawdę wietrzny stadion. My jednak walczymy o tytuł mistrzowski i wygraliśmy niedawno z Manchesterem City i United. Mam nadzieję, że uzyskamy dobry wynik - podsumował.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!

Tabela