betclic

Wenger: Straciliśmy czujność i poczuliśmy się zbyt komfortowo

Ostatnia aktualizacja: 14/12/16 09:21, Komentarzy: 0

0
0
Fot. Kostas Koutsaftikis / Shutterstock.com

Szkoleniowiec Arsenalu Londyn Arsene Wenger nie ukrywał rozczarowania po przegranej 1:2 w Liverpoolu z Evertonem. Dla "Kanonierów" była to dopiero druga porażka w bieżących rozgrywkach Premier League.

- Przegraliśmy, ponieważ po dobrym starcie i prowadzeniu, być może straciliśmy czujność i poczuliśmy się zbyt komfortowo. Niemniej Everton był świetnie przygotowany fizycznie i z czasem nie mogliśmy stwarzać tylko okazji co zawsze - przyznał Wenger dla oficjalnej strony Arsenalu.

- Na domiar złego w samej końcówce nie wykorzystaliśmy swoich dwóch szans. Może nie mieliśmy tych okazji zbyt wiele, ale były to czyste sytuacje i je zmarnowaliśmy
- podkreślił opiekun trzynastokrotnych mistrzów Anglii.

- Nie przegraliśmy na wyjeździe wcześniej od dziewięciu miesięcy, więc trzeba to tego podejść z dystansem. Można przegrać mecz, zwłaszcza w takiej wyjątkowej atmosferze, kiedy gra się tak często. Mieliśmy spotkanie Ligi Mistrzów we wtorek, a później trudny mecz w sobotę, więc ten terminarz nie był łatwy - tłumaczył swoich podopiecznych Wenger.

- Piłkarze Evertonu bronili bardzo dobrze i trzeba im to oddać. Walczyli o każdą piłkę, niemniej nie sądzę, że są w stanie zagrać na takim poziomie w każdym meczu - dodał szkoleniowiec Arsenalu.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!

Tabela