Co za ukłon w stronę Xabiego Alonso! Niecodzienny gest kibiców Bayeru

Wczoraj · 13:21

"Sam jestem sobie winien. Zostałem schowany do szafy". Gorzkie słowa Kownackiego i szczera ocena

14 Apr · 20:17

Szaleństwo w Leverkusen! Tysiące kibiców na murawie, sędzia musiał skończyć mecz! [WIDEO]

14 Apr · 19:44

Bayer Leverkusen nowym mistrzem Niemiec! 5:0, dominacja Bayernu przerwana [WIDEO]

14 Apr · 19:20

Afera w Bundeslidze! Były piłkarz Liverpoolu odmówił wyjazdu na mecz

14 Apr · 17:55

Tłumy witały piłkarzy, szykuje się wielka feta! Fani Bayeru przygotowani na mistrzostwo [WIDEO]

14 Apr · 17:29

Polski napastnik kontuzjowany. Duży pech podczas sparingu, czeka go dłuższa przerwa w grze

22 Mar · 13:16

W wieku 19 lat strzelił gola w finale Ligi Mistrzów. Potem zaliczył brutalny zjazd. "Nikt o nim nie pamięta"
plus

30 Jan · 11:33Dominik Budziński
plus

Wielkie kłopoty znanego bramkarza. Nie wyszło mu w WWE, dostał zakaz od klubu, którego stał się legendą

24 Jan · 12:19