betclic

Wes Morgan: Pierwsze mecze są nieprzewidywalne

Ostatnia aktualizacja: 12/08/16 18:38, Komentarzy: 0

0
0
Fot. paul langley, wikicommons

W pierwszym meczu sezonu 2016/17 w Premier League Leicester City zagra na wyjeździe z Hull City. Wes Morgan, obrońca "Lisów", powiedział, że w jego drużynie wszyscy nie mogą się już doczekać startu rozgrywek.

- Jesteśmy dobrze przygotowani. Wykonaliśmy wielką pracę i rozegraliśmy kilka trudnych spotkań przed sezonem. Mecz z Manchesterem United o Tarczę Wspólnoty był dobrą rozgrzewką przed startem sezonu. Już nie możemy się doczekać i wszyscy chcieliby już, aby się zaczął - powiedział Morgan, cytowany przez oficjalną stronę internetową mistrzów Anglii.

- Uważam, że pierwsze mecze zawsze są trudne. Zawsze są jakieś rozczarowania i dzieje się coś nieprzewidywalnego w tych spotkaniach. Nie można niczego zakładać z góry. My musimy prezentować nasz futbol i osiągnąć dobry wynik - podkreślił defensor Leicester.

- Zdecydowanie chcemy udanie rozpocząć sezon, zdobywając tak wiele punktów, jak to możliwe. Nasz mecz jest pierwszym w całym sezonie Premier League. Wiemy, że wszyscy będą na nas patrzeć, więc chcemy się dobrze zaprezentować - zakończył Morgan.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!

Tabela