betclic

West Brom pozyskał Allana Nyoma

Ostatnia aktualizacja: 01/09/16 06:54, Komentarzy: 0

0
0
Fot. http://www.wba.co.uk/

West Bromwich Albion pozyskał Allana Nyoma z Watfordu - poinformował klub z "The Hawthorns" na swojej oficjalnej stronie internetowej. Kwota transferu nie została ujawniona.

28-latek podpisał z "The Baggies" czteroletni kontrakt. Prawy obrońca w nowym klubie będzie występował w koszulce z numerem 2.

- Zadzwonił do mnie dzień wcześniej mój agent i powiedział mi, że jest stąd oferta. Byłem z niej zadowolony, dlatego zdecydowałem się na transfer - powiedział Nyom po parafowaniu umowy.

- Miniony rok był moim pierwszym w Anglii. Byłem bardzo zadowolony, że mogę grać w Premier League, ponieważ jest to jedna z najlepszych lig na świecie. Premier League jest zupełnie inną ligą od pozostałych, ponieważ jest tutaj większa intensywność, więcej walki... atmosfera jest w Anglii lepsza niż w Hiszpanii - podkreślił kameruński defensor.

- Drużyna tutaj jest dobra, z dobrymi zawodnikami, grającymi jako zespół. Zamierzam dodać jej energii i dam z siebie wszystko w każdym spotkaniu. Chcę pomóc tej drużynie - zakończył Nyom.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!

Tabela