West Ham United i Sassuolo w kolejnej rundzie Ligi Europy

Ostatnia aktualizacja: 05/08/16 08:49, Komentarzy: 0

0
0

Piłkarze West Hamu United pewnie pokonali przed własną publicznością w rewanżowym spotkaniu III rundy kwalifikacji Ligi Europy słoweńskie NK Domzale 3:0 (2:0) i tym samym awansowali do kolejnej fazy rozgrywek.

Na listę strzelców po stronie Młotów wpisywali się odpowiednio Cheikhou Kouyate, który zdobył dwie bramki, oraz Sofiane Feghouli. 26-letni Algierczyk definitywnie wynik meczu na Olympic Stadium ustalił w 81. minucie rywalizacji.

W kolejnej rundzie eliminacji zagra również włoskie US Sassuolo. Przedstawiciel Serie A bez problemów wygrał na własnym obiekcie z FC Luzern 3:0 (2:0). Warto jednak zaznaczyć, iż goście od 38. minuty grali w dziesiątkę, po tym jak bezpośrednią czerwoną kartkę obejrzał doświadczony Ricardo Costa.