betclic

Wezwali policję do trenera. Promil alkoholu [video]

Ostatnia aktualizacja: 28/09/15 16:07, Komentarzy: 3

5
3
Fot. YouTube

Po wczorajszym meczu żużlowym Ostrovii Ostrów z Lokomotivem Daugavpils doszło do niecodziennej sytuacji. Do przebadania alkomatem trenera gospodarzy wezwano policję.

Badanie przeprowadzone dłuższy czas po zawodach wykazało u trenera promil alkoholu. Ten jednak tłumaczył na łamach sportowefakty.pl: - To dziwna sprawa, że po meczu, kiedy jestem po pracy, są do mnie takie pretensje. Przecież po zakończeniu spotkania koledzy z Łotwy mogli poczęstować mnie swoim wyrobem. Przypomnę, że rozmawiamy godzinę po spotkaniu i nie wiem, dlaczego robimy aferę. Na tej samej zasadzie można zatrzymać kogoś na ulicy. Trzeba było mnie badać w trakcie spotkania lub nawet przed ostatnim biegiem. Wtedy moglibyśmy dyskutować. Po spotkaniu mogłem napić się z trenerem Kokinem, a nawet "nawalić" jak nieboszczyk, ale tego nie zrobiłem - mówił Marek Cieślak.

Co ciekawe, działacze Ostrovii szybko opublikowali na stronie internetowej oświadczenie, w którym odżegnywali się od tego, że policja została wezwana z ich inicjatywy:

Pragniemy zaznaczyć, iż Zarząd ŻKS Ostrovia nie był inicjatorem wezwania policji oraz przeprowadzenia badania alkomatem trenera Marka Cieślaka. Takie działanie zostało podjęte z uwagi na głosy kibiców oraz osób przebywających w parku maszyn podczas zawodów. Nie było więc bezpodstawne. Prosimy o wstrzymanie się z negatywnymi komentarzami. Dalsze informacje przedstawimy w kolejnych dniach - czytamy w oświadczeniu.


Telewizja internetowa Ostrów24 opublikowała nagranie z rozmowy z trenerem. Podano, że została przeprowadzona kilkanaście minut po meczu.
Źródło: sportowefakty.pl/YouTube
Dodaj komentarz
Kapitan
luNq69
Zarejestrowany od: 794 dni
Ilość komentarzy: 6070
Oceny: +30984
Kibicuje:
Liverpool FC Napoli Wisła Kraków Polska Sevilla Guangzhou Evergrande Termalica Nieciecza
28.09.2015 / 19:52:36
on jest trenerem nie musi dbac o forme ciala, nikt tez mu nie zabroni wypic sobie cos po meczu
Klasa światowa
dawidinho
Zarejestrowany od: 1235 dni
Ilość komentarzy: 8531
Oceny: +53112
Kibicuje:
Borussia Dortmund
28.09.2015 / 19:07:03
Eeee tam mój nauczyciel miał 2.9 i był w szkole... serio nawet o tym było w telewizji regionalnej chyba, ale nie powiem nazwiska bo jeszcze będzie ale moge podpowiedzieć województwo kuj-pom
Junior
Jaus
Zarejestrowany od: 654 dni
Ilość komentarzy: 111
Oceny: +674
Kibicuje:
Polska Atlético Madryt
28.09.2015 / 16:51:19
Trochę nie rozumiem afery, jeśli na prawdę badali go godzinę po meczu to w czym problem? W wywiadzie po meczu Cieślak jak Cieślak, zawsze tak mówi, nie gada od rzeczy, nie widać tu żeby był pijany.