betclic

Widanow wrócił do treningów z drużyną

Ostatnia aktualizacja: 27/04/16 10:11, Komentarzy: 0

0
0
Fot. asinfo

Od wtorkowych zajęć rozpoczęły się przygotowania Górnika do meczu ze Śląskiem Wrocław. Po kontuzji stawu kolanowego pierwszy raz z drużyną normalnie trenował Paweł Widanow - czytamy na oficjalnej stronie zabrzan.

Ci zawodnicy, którzy w większym wymiarze czasowym zagrali z Jagiellonią, mieli zajęcia w siłowni i trening ogólnorozwojowy na rowerkach. Pozostali gracze pracowali na bocznym boisku. W tym gronie był także wspomniany Widanow, który miał dłuższą przerwę w grze w związku z urazem kolana.

Górnicy powoli zapominają o spotkaniu z „Jagą” i biorą na celownik Śląsk. A w ekipie wrocławskiej nie brakuje Słowaków, więc rolę „banku informacji” może pełnić Roman Gergel.

- Bardzo dobrze znam Roberta Picha, z którym grałem razem w kadrze Słowacji U-21 i w Żilinie. To bardzo groźny zawodnik. Mniej znam Petera Grajciara, który ostatnio nie gra za dużo w Śląsku. Nasz rywal pokazuje bardzo dobrą piłkę, ale my musimy patrzeć przede wszystkim na siebie. Jeśli zagramy tak jak z Podbeskidziem, czyli będziemy dużo biegać i walczyć, to będzie dobrze. Jestem dobrej myśli – przyznaje Gergel w rozmowie z oficjalną witryną zespołu.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!

Tabela