betclic

"Więcej szacunku dla Pique"

Ostatnia aktualizacja: 09/10/15 15:43, Komentarzy: 0

0
0
Fot. YiAN Kourt / Shutterstock.com

Były rozgrywający hiszpańskiej kadry, Xavi Hernandez, który aktualnie jest zawodnikiem katarskiego Al Sadd, skomentował relację panującą na linii Gerard Pique-kibice reprezentacji Hiszpanii.

- Nadszedł czas, żeby kibice mniej skupili się na gwizdach, a zaczęli bardziej wspierać reprezentację. Pique jest jej częścią, a kibice Realu Madryt chyba tego nie rozumieją
- powiedział Xavi.

- Pique jest wartością dodaną zarówno dla Barcelony, jak i dla kadry. Jest jednym z najlepszych piłkarzy świata na swojej pozycji. Należy mu się więcej szacunku - dodał.

Xavi, który z reprezentacją Hiszpanii sięgnął po tytuł mistrza świata oraz dwukrotnie po złote medale mistrzostw Europy, odniósł się też do krytyki jaka spotyka Rafę Beniteza.

- To dopiero jego początki w Realu. Luisa Enrique na początku też krytykowano, a na koniec wygraliśmy wszystko. Ludzie powinni być cierpliwi, ale w futbolu oceny są podejmowane z dnia na dzień. Wszystko przez to, że codziennie w mediach pojawia się tysiące opinii. Wystarczy, że Barca albo Real nie wygrają jednego ze swoich spotkań i dziennikarze od razu biją na alarm. Krytyka jest czymś normalnym, ale dajmy Benitezowi odpowiednio dużo czasu, żeby móc go ocenić - skomentował.
Źródło: goal.com
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!

Tabela