betclic

"Wiedzieliśmy, jak mamy grać, ale za bardzo nam to nie wychodziło"

Ostatnia aktualizacja: 16/08/16 17:58, Komentarzy: 0

0
0
Fot. asinfo

Wiedzieliśmy, jak mamy grać, ale za bardzo nam to nie wychodziło. Przegrywamy i wracamy do Białegostoku w smutnych nastrojach – stwierdził po przegranym meczu z Wisłą Płock (0:1) zawodnik Jagiellonii Białystok, Piotr Tomasik.

Żółto-Czerwoni po 5. kolejkach LOTTO Ekstraklasy zajmują w ligowej tabeli drugie miejsce. Jak do tej pory podopieczni Michała Probierza zgromadzili na swoim koncie dziesięć punktów. Do liderującego Zagłębia Lubin tracą w tym momencie jedno "oczko".

Na pewno mogliśmy zrobić w tym meczu wiele rzeczy lepiej. Wiedzieliśmy, jak mamy grać, ale za bardzo nam to nie wychodziło. Przegrywamy i wracamy do Białegostoku w smutnych nastrojach – powiedział Piotr Tomasik, cytowany przez "jagiellonia.pl".

Sporo naszych wrzutek z boków boiska było niedokładnych, ostatnie podanie szwankowało i nie udało nam się choćby zremisować – zaznaczył.

Każdego kontuzjowanego zawodnika szkoda. Wiadomo, w jakiej formie był Kosta. Na razie ciężko coś wyrokować, może aż tak źle z jego zdrowiem nie będzie, ale też są inni zawodnicy, którzy czekają na swoją szansę na grę, choć z pewnością szkoda straty takiego piłkarza jak Kosta – dodał.
Źródło: asinfo.
Dodaj komentarz

Nikt jeszcze nie skomentował tego materiału. Bądź pierwszy!