Jeremy Sochan wdał się w przepychankę z rywalem. Wielka kłótnia z udziałem Polaka [WIDEO]

San Antonio Spurs poniosło porażkę z Milwaukee Bucks 119:132. W trakcie spotkania Jeremy Sochan wdał się w przepychankę z rywalem.
Od początku meczu szwankowała defensywa ekipy z Teksasu. Już w pierwszej kwarcie zawodnicy Bucks rzucili aż 44 punkty, wypracowując sobie dwucyfrową przewagę.
Sochan i spółka próbowali zmniejszyć straty. Reprezentant Polski szukał punktów, operując pod koszem.
W czwartej kwarcie Sochan znalazł się w centrum uwagi. 20-latek nagle zaczął przepychać się z Bobbym Portisem. Mimo interwencji sędziów żaden zawodnik nie zamierzał odpuścić. Ostatecznie obaj zostali ukarani faulami technicznymi.
Milwaukee Bucks wygrało ten mecz 132:119. Bohaterem spotkania został Damian Lillard, który rzucił aż 40 punktów.
Z kolei Sochan zanotował 9 punktów, 11 zbiórek, 8 asyst i jeden przechwyt. Polak trafił cztery z 11 rzutów z gry oraz wykorzystał jeden z dwóch rzutów wolnych.
Po porażce San Antonio Spurs nadal zajmuje ostatnie miejsce w Konferencji Zachodniej. W tym sezonie "Ostrogi" wygrały tylko cztery z 26 rozegranych spotkań. Kolejnym rywalem zespołu Sochana będzie Chicago Bulls.
Milwaukee Bucks - San Antonio Spurs 132:119 (44:26, 28:33, 35:26, 25:34)
Adam Kłos20 Dec 2023 · 07:45