Wielki błąd Marcina Bułki! Ekipa reprezentanta Polski rozbita w Ligue 1 [WIDEO]

Marcin Bułka rozegrał słaby mecz w 16. kolejce Ligue 1. Nicea z reprezentantem Polski w składzie przegrała 1:3 przeciwko Le Havre.
Bułka dotychczas rozgrywał niemal perfekcyjny sezon. Niestety dziś już na początku meczu rywale strzelili gola po jego błędzie.
W 5. minucie Bułka niepewnie interweniował po dość mizernym strzale Mohameda Bayo. Polak wypluł piłkę przed siebie, a z sytuacji skorzystał Emmanuel Sabbi. Akcję, w której Bułka popełnił błąd, możecie zobaczyć TUTAJ.
Nicea chciała doprowadzić do remisu w 13. minucie. Wtedy Evann Guessand domagał się odgwizdania rzutu karnego, ale sędzia nie dostrzegł żadnego przewinienia.
Ofensywne próby ekipy z Lazurowego Wybrzeża nie były zbyt przekonujące. Jeremie Boga i Gaetan Laborde byli regularnie powstrzymywany przez rywali.
W 35. minucie Sabbi skompletował dublet. Tym razem zawodnik Le Havre popisał się perfekcyjnym strzałem w górny róg bramki. Bułka nie miał w tej sytuacji żadnych szans.
Na początku drugiej połowy Nicea przegrywała już 0:3. Marcin Bułka nie zdołał zatrzymać Mohameda Bayo, który wykorzystał rzut karny.
W 68. minucie Polak uchronił swój zespół przed utratą kolejnego gola. Bramkarz pewnie interweniował po próbie Josue Casimira.
W 82. minucie doszło do wielkiej przepychanki z udziałem piłkarzy obu drużyn. Prowodyrami całego zdarzenia byli Jean-Clair Todibo i Samuel Grandsir. Sędzia wyrzucił obu piłkarzy z boiska.
W doliczonym czasie gry goście zdobyli bramkę honorową. Na listę strzelców wpisał się Tom Louchet.
Po porażce 1:3 Nicea zajmuje drugie miejsce w tabeli ze stratą czterech punktów do PSG. Mistrzowie Francji jeszcze nie rozegrali swojego meczu w tej kolejce. W niedzielę ekipa Luisa Enrique zmierzy się z Lille.
Adam Kłos16 Dec 2023 · 18:54